25 yıllık tecrübe: Uzun Kardeşler

25 yıllık tecrübe: Uzun Kardeşler

26.07.2017

KIRŞEHİR’DE 25 yıldır züccaciye sektöründe lider pozisyonunda hizmet veren Uzun Kardeşler, düğün sezonunun başlamasıyla satışlarını arttırırken, çeyiz için setlerin yanı sıra her türlü mutfak eşyanızı en uygun fiyata yenileme fırsatı sunuyor. Şehrimizde Uzun Çarşı’da yıllardır hizmet veren Uzun Kardeşler Züccaciye, ilimizin yanı sıra geçtiğimiz yıl Yozgat’ta bir şube hizmete açmıştı. Kırşehir’de açtığı şubelerin yanı sıra […]

KIRŞEHİR’DE 25 yıldır züccaciye sektöründe lider pozisyonunda hizmet veren Uzun Kardeşler, düğün sezonunun başlamasıyla satışlarını arttırırken, çeyiz için setlerin yanı sıra her türlü mutfak eşyanızı en uygun fiyata yenileme fırsatı sunuyor.
Şehrimizde Uzun Çarşı’da yıllardır hizmet veren Uzun Kardeşler Züccaciye, ilimizin yanı sıra geçtiğimiz yıl Yozgat’ta bir şube hizmete açmıştı.
Kırşehir’de açtığı şubelerin yanı sıra web ortamında hizmete sunduğu sitesiyle kaliteli ürün satışını ilke edinen anlayışla bugüne kadar halkın teveccühünü kazanan Uzun Kardeşler Züccaciye, düğün hazırlığında mutlaka Kırşehirlilerin uğraması gereken mağazalardan biri.
Uzun Kardeşler Züccaciye işletmecisi Hüseyin Uzun, “Birbirinden kaliteli ve tercih edilen markalarla Kırşehirli hemşehrilerimize verdiğimiz hizmetlerin karşılığını gösterilen teveccühle alıyoruz. Kırşehir’e hizmet ediyoruz 25 yıldır. Bu sene düğün sezonumuz yeni yeni açılmaya başladı. Malum büyük bir kriz atlattık. Ülkemiz sıkı bir dar boğazdan geçiyor. Ama olacağına inanıyorum. Biz müşterilerimizi bütün hizmetimizle bekliyoruz. En iyi detaylı şekilde ürünlerimizi teşhir ettik hazır yani iyi olacağımıza umudum var yani. Satışlar biraz durgun, ama açılacak düğün sezonumuz başladı. Bildiğiniz gibi düğünlerimiz 7, 8 ve 9’uncu aylarda olur ve bizde bekliyoruz. Mağazamızda porselen çeyiz takımlarımız var, tencere setlerimiz var, kaşık çatallarımız var, elektronik gruplarımız var, nevresim takımlarımız vesaire genel temizlik takımlarımız var isterseniz, çaycı, düdüklü, çaydanlık çeyiz ve takımlarımız, granit setlerimiz mevcuttur. Görmüş olduğunuz gibi teşhir ettiğiniz gibi şuanda hazır müşterilerimizi bekliyoruz. 1500 liradan başlayıp 5000 liraya kadar çeyiz paketlerimiz var. Yanı sıra bizim 25 yıllık vermiş olduğumuz bir hizmet var. Müşterilerimizin yemek takımları kırıklarına hizmet veriyoruz. Çatal kaşıklarında veya düdüklülerinde herhangi bir sıkıntı olursa her türlü hizmetlerimizi veriyoruz. Yani elimizden geldiği kadarını yapıyoruz. Bekliyoruz bu düğün sezonu açıldı inşallah iyi olur diyoruz bu sezon, geçen sene biraz sıkıntılı geçti ben ve diğer meslektaşlarım da Kırşehir halkını bekliyoruz” dedi.
(HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .