“25 Haziran’da Mazbatayı birlikte alacağız”

“25 Haziran’da Mazbatayı birlikte alacağız”

09.06.2018

CHP Genel Başkan Başdanışmanı Toprak’tan İlhan’a ziyaret: “25 Haziran’da Mazbatayı birlikte alacağız” 24 Haziran seçimleri öncesi Kırşehir’e gelerek Seçim atmosferini yerinde inceleyen CHP Genel Başkan Başdanışmanı, İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Metin İlhan ve Parti Yönetimi ile keyifli sohbet gerçekleştirdi. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Başdanışmanı, İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Kırşehir’e geldi. Seçim atmosferinin yaşandığı ve […]

CHP Genel Başkan Başdanışmanı Toprak’tan İlhan’a ziyaret:
“25 Haziran’da Mazbatayı birlikte alacağız”

24 Haziran seçimleri öncesi Kırşehir’e gelerek Seçim atmosferini yerinde inceleyen CHP Genel Başkan Başdanışmanı, İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Metin İlhan ve Parti Yönetimi ile keyifli sohbet gerçekleştirdi.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Başdanışmanı, İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Kırşehir’e geldi. Seçim atmosferinin yaşandığı ve nefeslerin tutulduğu Kırşehir’de çalışmaları yerinde görmek isteyen ve Kırşehir’de gördüğü heyecan ve atmosferden oldukça memnun kalarak, Metin İlhan’a destek isteyen Toprak, CHP İl Başkanlığı Parti Binası ve Metin İlhan’ın Seçim Bürosunu ziyaret etti ve Kırşehir’de seçimin çok iyi gittiğini gözlemlediğini ifade etti.
METİN İLHAN’A HİTAP EDEN TOPRAK, “25 HAZİRAN’DA MAZBATAYI BİRLİKTE ALACAĞIZ”
İlimize yapmış olduğu ziyaret sonrası son derece memnun kaldığını ve ilimizde bulunan Atmosferden oldukça memnun olduğunu dile getiren Genel Başkan Başdanışmanı, İstanbul Milletvekili Toprak, “24 Haziran seçimlerinden sonra her şeyin daha iyi olacağını görüyoruz. Vatandaşlar artık bıktı. Tamam diyor. 25 Haziran’da Mazbatayı birlikte alacağız” diyerek 27. Dönem Kırşehir Milletvekili Adayı Metin İlhan’a hitap etti.
Genel Başkan Başdanışman Toprak’ın CHP Milletvekili Adayı İlhan’ın seçim Bürosuna yapmış olduğu ziyarette İlhan ve Parti Yönetimi keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Yapılan sohbetin ardından İlhan ve Parti Yönetimi Toprak’ın yapmış olduğu ziyaretten oldukça memnun kaldıklarını söylediler. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .