“2019’un geleceğe umutla baktığımız bir yıl olacağına inanıyorum”

“2019’un geleceğe umutla baktığımız bir yıl olacağına inanıyorum”

31.12.2018

KESOB Başkanı Öztürk’ten yeni yıl mesajı: “2019’un geleceğe umutla baktığımız bir yıl olacağına inanıyorum” KIRŞEHİR Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Bahamettin Öztürk, “Yeni yıl esnaf ve sanatkarlarımız başta olmak üzere ülkemiz ve milletimiz için bereketli ve hayırlı olsun” dedi. KESOB Başkanı Bahamettin Öztürk, Yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Geride bıraktığımız 2018 yılının muhasebesini […]

KESOB Başkanı Öztürk’ten yeni yıl mesajı:

“2019’un geleceğe umutla baktığımız bir yıl olacağına inanıyorum”

KIRŞEHİR Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Bahamettin Öztürk, “Yeni yıl esnaf ve sanatkarlarımız başta olmak üzere ülkemiz ve milletimiz için bereketli ve hayırlı olsun” dedi.
KESOB Başkanı Bahamettin Öztürk, Yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Geride bıraktığımız 2018 yılının muhasebesini yaptığımız şu günlerde, hayata geçirmek istediğimiz yeni hedefler için, yeni yılda büyük ümit ve beklentiler içerisindeyiz. Umarım ülke genelinde barışın, mutluluğun, huzurun, sevgi ve saygının hakîm olduğu, bolluk ve bereketin, kazancın daha çok olduğu bir yıl geçiririz” dedi.
2019 yılında esnaf ve sanatkarları daha güzel ve umutlu günlerin beklediğini belirten KESOB Başkanı Öztürk, “Geçen yıllarda sosyal ve ekonomik alanlar başta olmak üzere esnaf ve sanatkarlarımız, ülkemiz ve milletimiz birçok zorluğa göğüs gerdi. Geride bıraktığımız 2016, 2017 ve 2018 yıllarında, gerek içerde gerekse dışarıda milletimizin geleceğini karartma hedefinde olanlara boyun eğmeyeceğimizi gösterdik. Aynı kararlılıkla, 2019 yılının teşvik ve desteklemelerle, birlik ve beraberlik içinde yaralarımızı sardığımız, geleceğe umutla baktığımız bir yıl olacağına inanıyorum” dedi.
Başkan Öztürk, yeni yılda esnaf ve sanatkarların, Kırşehir’in ve ülkenin geleceği için yeni başarılara ulaşmak için birlik ve beraberliği sağlamlaştırmak için var gücüyle çalışmaya devam edeceğini kaydetti. KESOB Başkanı Öztürk, “Yeni yıla girerken vatandaşımızın ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına sabahın erken saatlerinden itibaren dükkanının kapısını ardına kadar açan tüm esnaf kardeşlerimize bol kazanç diliyor, alışverişlerini esnafımızdan yaparak evlerine ekmek götürmelerine vesile olan vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum. 2019’in Türkiye’mize, şehrimize ve hemşehrilerime sağlık, mutluluk, kardeşlik, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .