2016 Yılı Gelir Vergisi’nin 2. taksit ödemesi için son gün 31 Temmuz’da

2016 Yılı Gelir Vergisi’nin 2. taksit ödemesi için son gün 31 Temmuz’da

26.07.2017

2017 yılı Gelir Vergisinin 2. taksit ödemesi 1 Temmuz 2016 tarihinde başlamış olup, 31 Temmuz 2017 Pazartesi akşamına kadar devam edecek. Kırşehir’deki mükelleflerin gelir vergisi ikinci taksitlerini bu süre içinde ödenmesini isteyen Kırşehir Defterdarlığı yetkilileri, ayrıca kira geliri elde eden mükelleflerin de aynı tarihe kadar Kırşehir Vergi Dairesi gişelerine, ya da anlaşmalı bankalara yatırabileceklerini bildirdiler. […]

2017 yılı Gelir Vergisinin 2. taksit ödemesi 1 Temmuz 2016 tarihinde başlamış olup, 31 Temmuz 2017 Pazartesi akşamına kadar devam edecek.
Kırşehir’deki mükelleflerin gelir vergisi ikinci taksitlerini bu süre içinde ödenmesini isteyen Kırşehir Defterdarlığı yetkilileri, ayrıca kira geliri elde eden mükelleflerin de aynı tarihe kadar Kırşehir Vergi Dairesi gişelerine, ya da anlaşmalı bankalara yatırabileceklerini bildirdiler.
Yapılan açıklamaya göre, Kırşehir’de mükellefler vergilerini anlaşmalı bankaların internet bankacılığını kullanarak anlaşmalı bankalardan ve tüm vergi dairelerinden ödeyebiliyor. Ayrıca, kira, ücret, menkul sermaye iradı ile diğer kazanç ve iratlardan oluşan gelir vergisini www.gib.gov.tr’den veya anlaşmalı bankaların internet bankacılığı kullanarak kredi kartı ile kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme imkanınız bulunuyor.
İnternet üzerinden yapılacak ödemelerde herhangi bir mağduriyetin oluşmaması için (dolandırıcılık amacıyla gönderilen e-postalar, sahte internet adresleri vb.) www.gib.gov.tr veya anlaşmalı bankaların resmi internet adreslerinden işlem yapmaya dikkat etmeleri istendi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .