15 Temmuz’u onlar da unutmadı

15 Temmuz’u onlar da unutmadı

17.07.2017

KIRŞEHİR’DE 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir hafta boyunca etkinlik ve programlar gerçekleştirilirken, Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği’nde de 15 Temmuz hastalarla birlikte kutlandı, şehitler anıldı. Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticileri tarafından hastanede tedavi gören vatandaşlara 15 Temmuz’u unutmamak ve unutturmamak adına 15 […]

KIRŞEHİR’DE 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir hafta boyunca etkinlik ve programlar gerçekleştirilirken, Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği’nde de 15 Temmuz hastalarla birlikte kutlandı, şehitler anıldı.
Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticileri tarafından hastanede tedavi gören vatandaşlara 15 Temmuz’u unutmamak ve unutturmamak adına 15 Temmuz Baskılı Kupa Bardak ve Türk Bayrağı hediye edildi.
BU ARADA Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nden yapılan açıklamada, “Bir milleti millet yapan ortak kader ve gelecek duygusuna tekabül eder şekilde kahramanlık örnekleriyle dolu 15 Temmuz gecesinde hain terör örgütünü engellemek için direniş gösteren, canı pahasına bedenini tankların önüne atan şehitlerimiz, gazilerimiz ve milletimizin tüm mensupları milletimizin şanlı tarihinde yerini almıştır. 15 Temmuz gecesi yaşanan bu kanlı girişimde Türk milletinin çektiği acıları, karşı karşıya kaldığı ihaneti hiçbir zaman unutmayacağız, unutturmayacağız. Darbeci hainlere karşı bir milletin topyekun direnişini ifade eden “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik” gününde canları pahasına vatanı müdafaa eden aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz” denildi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .