15 TEMMUZ HAFTASI’NDA DERECEYE GİREN SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

15 TEMMUZ HAFTASI’NDA DERECEYE GİREN SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

24.07.2017

“15 Temmuz Haftası Anma Programı Spor Etkinlikleri” kapsamında düzenlenen Okçuluk, Bocce, Kort Tenisi, Futbol ve Bilardo müsabakalarında dereceye giren sporculara ödülleri Ahi Stadyumunda gerçekleştirilen törenin ardından sahiplerini buldu. Okçuluk müsabakasında dereceye giren Makaralı Yay Erkeklerde Ömer Batuhan Temir birinci, Çağrı Dağdeviren ikinci ve Kerem Aktaş üçüncü, Makaralı Yay Bayanlarda Betül Demirbaş birinci, İpek Güneş ikinci […]

“15 Temmuz Haftası Anma Programı Spor Etkinlikleri” kapsamında düzenlenen Okçuluk, Bocce, Kort Tenisi, Futbol ve Bilardo müsabakalarında dereceye giren sporculara ödülleri Ahi Stadyumunda gerçekleştirilen törenin ardından sahiplerini buldu.
Okçuluk müsabakasında dereceye giren Makaralı Yay Erkeklerde Ömer Batuhan Temir birinci, Çağrı Dağdeviren ikinci ve Kerem Aktaş üçüncü, Makaralı Yay Bayanlarda Betül Demirbaş birinci, İpek Güneş ikinci ve Zeynep Sude Yaşar üçüncü, Klasik Yay Erkeklerde Gazi Talha Yeltekin birinci, Hüseyin Alperen Büyüksaraçoğlu ikinci ve Ömer Eren Çangır üçüncü, Klasik Yay Bayanlarda Fatma Betül Atabey birinci, Simge Akbaş ikinci ve Meltem Karaismailoğlu üçüncü oldu dereceye giren sporculara madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Rifat Beyazit tarafından verilirken; 3 Bant Bilardo Turnuvasında dereceye giren sporcular birinci Ertuğrul Duydu, ikinci Gökhan Güler ve üçüncülüğü ise Nuri Şahin ile Hakan İnan’a kupalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Kerim Kocabıyık tarafından verildi.
U-12 Futbol Müsabakalarında dereceye giren takımlar birinci olan Gençlik Hizmetleri ve Spor kulübü, Atak Gençlik Spor Kulübü ve Evran Spor Kulübüne kupalarını Futbol İl Temsilcisi Hakit Kılıç tarafından verildi.
Bocce müsabakalarında dereceye giren bayanlarda Damla Öztürk birinci, İlayda İclal Cangır ikinci ve Zeynep Yeğin üçüncü olurken, Erkeklerde Onur Dedebali birinci, Ömer Yıldırım ikinci ve Yusuf Çelik üçüncü oldu. Dereceye giren sporculara madalyalarını Herkes İçin Spor İl Temsilcisi Yasin Ata tarafından verildi.
Tenis Turnuvası müsabakalarında dereceye giren sporcular erkeklerde Muhammet Atay birinci, Muhammed Maraş ikinci ve Toprak Yavuz üçüncü olurken; Bayanlarda Umay Bulut birinci, Başak Çalışkan ikinci ve Zeliha Çalışkan üçüncü oldu. dereceye giren sporculara madalyalarını Voleybol Antrenörümüz Fatih Çakır’ tarafından verildi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .