“15 bin Yabanlılı yardım kampanyasına katılsa, kimseye ihtiyacımız kalmaz…”

“15 bin Yabanlılı yardım kampanyasına katılsa, kimseye ihtiyacımız kalmaz…”

22.08.2019

Yabanlıspor’un”40 TL hedef 2000 kişi” kampanyasına destek isteyen Başkan Işık, “15 bin Yabanlılı yardım kampanyasına katılsa, kimseye ihtiyacımız kalmaz…” GEÇTİĞİMİZ sezon şampiyon olup bu yıl direk olarak Bölgesel Amatör Ligi’ne (BAL) yükselen Mucur Yabanlıspor’da sosyal medya üzerinde destek kampanyası başlatıldı. Sarı-siyahlılar, ligde daha güçlü ve heyecanı yüksek bir takım oluşturmak için başlattığı yardım kampanyasına destek […]

Yabanlıspor’un”40 TL hedef 2000 kişi” kampanyasına destek isteyen Başkan Işık,

“15 bin Yabanlılı yardım kampanyasına
katılsa, kimseye ihtiyacımız kalmaz…”

GEÇTİĞİMİZ sezon şampiyon olup bu yıl direk olarak Bölgesel Amatör Ligi’ne (BAL) yükselen Mucur Yabanlıspor’da sosyal medya üzerinde destek kampanyası başlatıldı.
Sarı-siyahlılar, ligde daha güçlü ve heyecanı yüksek bir takım oluşturmak için başlattığı yardım kampanyasına destek artarak devam ediyor.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yabanlıspor AS Başkanı Oğuzhan Işık, iyi bir takım oluşturmak için büyük çaba harcadıklarını belirtti.
Aldığı görev sorumluklarını bildiklerini ve bu görev sorumluklarını bilerek yola çıktıklarını belirten AS Başkan Işık, “Bizler Yabanlı aşireti ve camiası olarak güçlü kişileriz. Bizlerin bu futbol takımını kurmasında en büyük amaç köyümüzün tanıtımı, aşiretimizin ise spora olan sevgisini artırmaktı. Bu doğrultuda şuana kadar iyi işlerin altına imza attık ve çok güçlü bir camia olduğumuzu herkese gösterdik. Artık ben Yabanlılıyım diyen herkesi destek kampanyamıza bekliyoruz. Kırşehir ve çevre illerde 26 bin Yabanlı var. Varsayalım bu 26 Bin Yabanlı’nın 15 Bini “40 TL hedef 2000 kişi” kampanyasına katılarak sarı-siyahlıların hesabına 40 TL yatırırsa kulübün kasasına toplam 600 Bin TL girecek. Bu 600 Bin TL ise alt liglerde mücadele eden bir futbol takımını her zaman zirveye oynatır ve şampiyonluğa sürükler. Haydi, Yabanlı söz sende. Bu 15 Bin kişi sadece yardım kampanyasına katılırsa Yabanlıspor’un kimseye ihtiyacı olmaz. Tabi ki herkesi maçlarımıza yanımızda görmeyi istiyoruz ama büyük bir camiayız diyoruz ve herkesin ne kadar büyük bir camia olduğumuzu görmesini istiyoruz. Yardım yapandan ve yapmayandan Allah razı olsun ” dedi.
Yabanlıspor’u ileriye taşımak için elini taşın altına koyacak herkese Yabanlıspor’un kapılarının açık olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Işık şunları söyledi:
“Yabanlıspor Kulübü Bal Ligine katılması demek Mucur ilçesini ismini sosyal ve ekonomik tanıtımı açısından çok büyük katkı sağlayacak. Mucur ilçesine deplasmana gelen takımlar Mucur’daki otel, restoran, market, cafe işletmelerine esnaflarımıza ekonomik katkı sağlar. Lafa gelince YABANLISPOR hepimizin takımı oluyor ama destek zamanı gelince köşe bucak kaçmak yakışmaz. Siyaset ve kişisel egoları bir kenara bırakalım. Bu işler maddi destek olmadan asla olmaz. Tüm halkımız esnaf iş adamları ve siyaset adamlarımız sivil toplum kuruluşları herkes elini taşın altına koymalı. ‘Bizim şehrimiz bizim takımımız’ diyerek herkes destek vermeli. Bu takım tüm Mucurluların takımı, kimsenin tapulu malı değildir. Yabanlısporumuzun başarısı için gece-gündüz çalışmalar yapanları eleştirmek kolay ve basitliktir. Sağda solda çirkin konuşarak ‘Takım lige katılamaz’ diyenler yanlış yapıyorlar. Öyle bir şey olmaz olmayacak arkamızdan konuşan kendini bilmez hadsizlere söylüyorum çok kaliteli takım oluşturacağız. Yapacağımız futbolcu ve hoca transferleri çalışmalarımızın başarımızın göstergesi olacak. Transfer çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu takımla gurur duyacaksınız. Yabanlıspor herkesin onurudur.
“Her yerde dile getiriyoruz Yabanlıspor’a sahip çıkalım destek verelim tüm samimiyetimizle söylüyoruz varsa Yabanlısporumuza faydalı olacak Yabanlıspor’u ileriye taşımak için elini taşın altına koyacak kişiler buyursun gelsin Yabanlıspor Kulübünün kapıları sonuna kadar açık kulüpte hangi görevi istiyorsalar hazırız gelsinler yer alsınlar” (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .