“10 YILLIK GÖREV SÜREMİZ KIRŞEHİR’İN ŞAHLANIŞ DÖNEMİDİR”

“10 YILLIK GÖREV SÜREMİZ KIRŞEHİR’İN ŞAHLANIŞ DÖNEMİDİR”

05.03.2019

“Kırşehir’de hizmet, yatırım ve gayret meşalesi yaktık” diyen Başkan Bahçeci: “10 YILLIK GÖREV SÜREMİZ KIRŞEHİR’İN ŞAHLANIŞ DÖNEMİDİR” Bahçeci: “Küçük insanlar konuşur dedikodu yapar, büyük insanlar fikirleri konuşur iş yapar” Tevazu, samimiyet ve gayretle ‘Gönül Belediyeciliği’ ekseninde esnaf ve vatandaş odaklı ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yeni dönemde Kırşehir’in yeni bir değer kazanacağının altını çizdi. […]

“Kırşehir’de hizmet, yatırım ve gayret meşalesi yaktık” diyen Başkan Bahçeci:

“10 YILLIK GÖREV SÜREMİZ KIRŞEHİR’İN ŞAHLANIŞ DÖNEMİDİR”

Bahçeci: “Küçük insanlar konuşur dedikodu yapar, büyük insanlar fikirleri konuşur iş yapar”
Tevazu, samimiyet ve gayretle ‘Gönül Belediyeciliği’ ekseninde esnaf ve vatandaş odaklı ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yeni dönemde Kırşehir’in yeni bir değer kazanacağının altını çizdi.
“Hizmetlerimizin herkes tarafından takdir görmesi bizi çok mutlu ediyor” diyen Başkan Bahçeci, Biz Kırşehir’de hizmet, yatırım ve gayret meşalesi yaktık.31 Mart seçimlerinden güçlenerek çıkıp çok daha güzel hizmetlere imza atacağız. Biz şehrimizin sadece bu gününe değil geleceğine de yatırım yapıyoruz. Meselenin memleket meselesi olduğu konusunda hepimiz hem fikiriz. Yeni projelerimizi vatandaşlarımıza anlattık, şehrimiz güzelleşerek büyümeye devam edecek inşallah. Vatandaşlarımızın, kendisi için gece gündüz çalışıp sayısız eserler kazandıranlara sahip çıkıyor olmaları geleceğimiz adına umutlarımızı güçlendiriyor. Türkiye’nin en güzel otobüs sistemini kurduk seçimden sonra kaldıracak dedikodusu yapıyorlar, küçük insanlar kişilerle konuşur dedikodu yapar, büyük insanlar fikirleri konuşur iş yapar” dedi.
Dedesinin kurucusu olan Kılıçözü Sanayi Sitesi’ne giderek, burada devam eden asfalt çalışmalarını inceleyip, sanayi esnafları ziyaret edip, çalışmaları ve talepleri hakkında bilgiler alan Başkan Bahçeci, “Benim gençliğimin geçtiği sanayi esnafı her zaman çalışana emek verene sahip çıkmıştır. Sanayi Sitesinde altyapısı biten yolların asfaltlama çalışması hızla devam ediyor. Sanayide yetişmiş birisi olarak sanayimizin yıllardan beri istediği yol cephesinin açılması dahil tüm sorunlarını çözdük, bundan sonra da hizmetlerimiz devam edecek. Yeni projelerimizle şehrimiz güzelleşerek büyümeye devam edecek” diye konuştu.
On yıl önce Kırşehir halkına verdikleri bütün vaadleri tek tek hayata geçirdiklerini anlatan Bahçeci, şöyle devam etti:
“On yıllık dönemimizde yaptığımız icraatlar tarihimize Kırşehir’in şahlanış dönemi olarak geçmiştir. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Kırşehir’i hak ettiği yere taşımak için gün sayıyoruz. Hep birlikte başaracağız. Milleti dert edinmişseniz, milletin beklenti ve ihtiyaçlarını gidermeye meyletmişseniz, hizmet anlayışınızın merkezine insanı oturtmuşsanız, şehrinizin dört bir yanını projelerle kuşatmış ve katma değer üretmişseniz, gönüllere taht kurmuşsunuz demektir. Biz de ekibimizle birlikte on yılda halkımız için seferber olduk, gecemizi gündüzümüze kattık gayret ettik çalıştık. Ve Kırşehir’de bir kez daha gördük ki; halkımız, gayreti ve samimiyeti asla karşılıksız bırakmıyor. Kendimize şiar edindiğimiz tevazu, samimiyet ve gayretle “Gönül Belediyeciliği” iklimini Kırşehir’de dim dik ayakta tutuyoruz. On yıl önce başlattığımız hizmet seferberliğini ise, 31 Mart’ta sizlerden halkımızdan alacağımız güç ve destekle yeniden daim kılacağız inşallah.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .