“1 NİSAN SABAHI BOZKIR’DA BAHAR ÇİÇEKLERİ AÇACAK!”

“1 NİSAN SABAHI BOZKIR’DA BAHAR ÇİÇEKLERİ AÇACAK!”

19.03.2019

“Tüketimle değil, üretimle anılan bir şehir olacağız” diyen CHP Kırşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu: “1 NİSAN SABAHI BOZKIR’DA BAHAR ÇİÇEKLERİ AÇACAK!” CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu projelerini açıkladığı günden beri Kırşehir halkıyla görüşmelerine hiç ara vermedi ve gittiği her yerde Kırşehir’in geleceği ve kalkınması için halkla birlikte olmanın önemini vurguladı. Aday gösterildiği […]

“Tüketimle değil, üretimle anılan bir şehir olacağız” diyen CHP Kırşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu:

“1 NİSAN SABAHI BOZKIR’DA BAHAR ÇİÇEKLERİ AÇACAK!”

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu projelerini açıkladığı günden beri Kırşehir halkıyla görüşmelerine hiç ara vermedi ve gittiği her yerde Kırşehir’in geleceği ve kalkınması için halkla birlikte olmanın önemini vurguladı.
Aday gösterildiği günden beri Kırşehir’i karış karış gezerek tüm halkla, STK’larla, odalarla, sendika ve derneklerle iletişimi güçlendiren CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu Kırşehir için çalışan proje ekibinin 70 ayrı projeyi belirlediğini ve bunu kamuoyuyla sürekli paylaştıklarını ifade etti.
CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu halkla birlikte halk için politikalar üreteceklerini ve Kırşehir’i hep birlikte yöneteceklerinin altını çizdi.
Kırşehir’in var olan sorunlarının çözümü ve daha yaşanılabilir, üreten bir şehir olmasının yolunun katılımcı belediyecilik anlayışı ile gerçekleşebileceğini ifade eden Ekicioğlu artık Kırşehir’de şeffaf bir yönetimi hayata geçirmenin zamanın geldiğini söyleyerek 31 Mart’ta herkesi oy kullanmaya davet etti.
Ekicioğlu “Biz topluma, Kırşehir halkına hesap vermeye talibiz!” diyerek Kırşehir’de bir umut ışığı doğduğunu ve kendilerinin de bu ışığı tüm Kırşehir’e yayacaklarını ifade etti.
Mahalle toplantılarının da başlamasıyla birlikte artık mahalle sakinlerinin de yönetime dahil olma isteklerinin görüldüğünü ifade eden Ekicioğlu Kırşehir’de değişim zamanının geldiğini ve bunu Kırşehir’de yaşayanlarla birlikte gerçekleştireceklerini ifade etti.
Kırşehir’i, teknoloji alanında yaratıcı fikirlerin desteklenerek, katma değerli ürün ve hizmetlere dönüştürüldüğü bir yer haline getirecek olan “Bilişim ve İnovasyon Merkezi ” projesini mutlaka gerçekleştireceklerini söyleyen Ekicioğlu “Temel tüketim maddemiz sütün toplumun her kesimi tarafından tüketilebilmesi için planladığımız Halk Süt projesini hayata geçireceğiz.” dedi.
Kooperatifleşmenin önemini her görüşmesinde vurgulayan Ekicioğlu ” Tarıma elverişli belediye ve hazine arazilerinde sağlıklı, doğal ve ucuz gıda elde etmek amacıyla hemşerilerimizle birlikte kendi topraklarımızda tarım yapacağız.” dedi.
“Düzenleyeceğimiz anketlerle belediye gelirlerinin ne şekilde harcanacağına siz karar vereceksiniz. Anketin içeriği belediyenin görev ve sorumlulukları kapsamında hazırlanacak olup anketin sonunda sizlerin görüşlerine de yer verilerek belediyenin parasının nerelere harcanacağını sizler belirleyeceksiniz. Kırşehir’i birlikte yöneteceğiz.” diyen Ekicioğlu “1 Nisan sabahı Bozkır’da bahar çiçekleri açacak!” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .