1.Neşet Ertaş Futbol Turnuvası yapıldı…

1.Neşet Ertaş Futbol Turnuvası yapıldı…

25.09.2018

1.Neşet Ertaş Futbol Turnuvası yapıldı… AKSARAY ŞAMPİYON Büyük Usta Neşet Ertaş adına bu yıl ilki düzenlenen ve 4 şehrin katıldığı organizasyon hafta sonu Kırşehir’de gerçekleştirildi. Kırşehir Neşet Ertaş Masterler tarafından düzenlenen organizasyona, Aksaray’dan Kılıçarslan Masterler, Yozgat’tan Sarıkaya Masterler, Çankırı’dan Çankırı Masterler ve ev sahibi olarak Kırşehir’den Neşet Ertaş Masterler takımı katıldı. Pazar günü Bağbaşı çim […]

1.Neşet Ertaş Futbol Turnuvası yapıldı…

AKSARAY ŞAMPİYON
Büyük Usta Neşet Ertaş adına bu yıl ilki düzenlenen ve 4 şehrin katıldığı organizasyon hafta sonu Kırşehir’de gerçekleştirildi.
Kırşehir Neşet Ertaş Masterler tarafından düzenlenen organizasyona, Aksaray’dan Kılıçarslan Masterler, Yozgat’tan Sarıkaya Masterler, Çankırı’dan Çankırı Masterler ve ev sahibi olarak Kırşehir’den Neşet Ertaş Masterler takımı katıldı.
Pazar günü Bağbaşı çim sahada gerçekleşen maçlarda; Kırşehir Neşet Ertaş Masterler ile Çankırı Masterlerin oynadığı Maçı penaltılarla 4-3 Kırşehir Masterler kazandı ve finale çıktı.
Diğer maçta ise Aksaray Kılıçarslan Masterler – Çankırı Masterleri 4-1 yenerek finale çıktı.
Final maçı öncesi yapılan 3.’lük 4.’lük maçını normal süresi 2-2 biten ve penaltılar sonucunda Yozgat Sarıkaya Masterlar Çankırı Masterleri 4-3 yenerek 3.olurken Çankırı Masterler da 4.oldu.
Final maçında ise Aksaray Kılıçarslan Masterler, Kırşehir Neşet Ertaş Masterler ile karşılaştı ve karşılaşmayı 2-0 Kılıçarslan Masterler kazanarak 1.oldu. Bu turnuvada ev sahibi Neşet Ertaş Masterler da 2. tamamlamış oldu.
Turnuva sonrası takım başkanları, centilmence geçen maçlardan ve bu güzel organizasyonu düzenledikleri için Kırşehir Neşet Ertaş Masterler takımına teşekkür ettiler.
Kırşehir Neşet Ertaş Masterler Başkanı Battal Çelik te başka şehirlerden gelip büyük usta Neşet Ertaş adına bu yıl ilkini düzenlemiş olduğumuz bu turnuvaya şehrimize gelerek bizleri onurlandıran tüm takımlara ve oyuncularına ayrı ayrı teşekkür etti.
Öte yandan bu güzel organizasyonun olmasında katkı sağlayan Neşet Ertaş Masterleri ailesine de ayrıca teşekkür ettiğini belirtti.
Bundan sonra bu organizasyonları daha da büyüterek yapmaya devam edeceklerini dile getirdi. Daha sonra kupa törenine geçildi.
Sırası ile 4.olan Çankırı Masterlere kupasını Yozgat Sarıkaya Masterler başkanı Cengiz Güçlüer verirken,3.olan Sarıkaya Masterlerin Kupasını Çankırı Masterler Başkanı Şenol Kıyak verdi.
2.olan Neşet Ertaş Masterlerin Kupasını 1.olan Aksaray Kılıçarslan Masterler Başkanı Fatih Şen verirken 1.olan Aksaray Masterlerin 1.lik kupasını da Kırşehir Neşet Ertaş Masterler Başkanı Battal Çelik verdi.
Organizasyon topluca çekinilen resimlerin ardından son bulurken Neşet Ertaş Masterler katılan takımlara yemek ikramında bulundu. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .